Tehtud tööd

Ettevõtte paku majadele veevärgi väljaehitamist/uuendamist/ehitamist. Lisaks kuulub teenuste hulka hoovide ehitamine, parklate ja platside ehitamine ning pinnasevedu. 
Ettevõtte asub Soomes

➢Uus masinapark

➢Usaldusväärsuse märgiga ettevõte

Sellelt kodulehelt leiad retsepte eelroogadest magustoitudeni, nii minu pere lemmikuid kui vanu klassikuid, meisterdamisõpetusi ning erinevaid koostöö võimalusi. Lisaks eelnevale kirjutan toidu ja meisterdamisega seotud teemadest, millest saad lugeda lehelt “Kasulikku”.

➢Väga palju retsepte

➢Midagi igaks aastaajaks

➢Söögist joogini

Pakuvad ilusat ja kvaliteetset mööblit ning  erinevaid mänguasju lastele. Lisaks on võimalik tellida enda fotoga fotolõuend! 

➢Kvaliteetsed ja kindlad tooted

➢Lastesõbralikud värvid ja ohutud materjalid(Ei ole tervisele kahjulik)

Kolimine ühest asukohast teise saab olla mugav ja lihtne, palgates usaldusväärse kolimisettevõtte, kes teostab kolimis- ja transportteenuseid igapäevaselt. Kolimisrõõm pakub professionaalset kolimisteenust nii era- kui ärikliendile Teie soovidele vastavalt.

➢Väga hea kogemusega mehed

➢Kiire ja korrektne töö

Eesti Katusemeistrid OÜ on 1999 aastal loodud ja kiiresti arenev ettevõte, mille eesmärgiks on tagada meie klientidele vaid kõrgkvaliteetsed teenused ja rahulolu katuse- ja fassaaditöödega.

➢Võimalik saada järelmaksu

➢Pikk kogemus

Katuse ja fassaadi renoveerimine. Sh – Puhastamine, värvimine, kaitse. Lisaks pakub ettevõte maalri- ja tänavakivipuhastuse teenust. Töö on hea ja kvaliteetne.

➢Tegutsenud välismaal

➢Hoolega ja innuga tehtud töö

➢Sõbralik teenindus

Lubage tutvustada väärt abimeest nimega StepWatt. See on ehitustööde ajaks mõeldud ajutine vesipõrandaküttesüsteem, mis aitab betoonil kiiremini kuivada

➢Tuleohutu

➢Kiirendab ehitusprotsesse

➢kompaktne

LENNA DESIGN südameasjaks on toota üksikasjani läbimõeldud, disainitud ja algusest-lõpuni käsitsi valmistatud 

➢Juukseaksessuaare

➢Riideesemeid

➢Loomanukke. 

STELIOR Eesti on mittetulundusühing, mis pakub koostöös Genfi rahvusvahelise ainevahetus- ja käitumishäirete uurimis- ja teabekeskusega Stelior kaasaegseid analüüse ainevahetushäirete väljaselgitamiseks ja toitumisnõustamist vastavalt individuaalsele vajadusele.
Lehet sisaldab ka E-poodi.

➢Toidulisandid

➢Analüüsid

➢Raamatud

 

QUANTUM EXPRESS tegeleb kaubaveoga Tallinna ja Pärnu vahel ning igapäevaselt liiguvad nad Eesti ja Soome vahel.
Lisaks saab neilt tellida vedusi Euroopasse.

➢Tallinn – Pärnu – Tallinn

➢Eesti – Soome – Eesti

➢Jaotusveod

PADELSHARK ehitas Pärnusse 2 Eesti esimest panoraam padeliväljakut. Võimalus mängida sõbraga, korraldada firmapidu või sünnipäeva. Tegemist on hooajalise teenusega ehk soojade ilmadega on võimalik neid külastada.

➢2 platsi

➢Varustuse rent

➢Ürituste korraldamine